Úvod / prozkoumejte základní i podrobné informace k webovým stránkám NakupniKatalog.cz

Osvědčené tipy na nejlepší dárky pro blízké

Tipy na dárek
pro blízké přátele i rodinu

V nákupním katalogu najdete rady, tipy a doporučení pro výběr originálních dárků pro své nejbližší. Ať už vybíráte dárky k jakékoliv příležitosti, tak vám s našimi inspiracemi celý proces maximálně zjednodušíme. Na jednom místě nabízíme aktualizovaný přehled řady zajímavých dárků, které spolehlivě zaujmou a zároveň potěší. Splňte všechny tajné sny svých blízkých a potěšte je osobitým dárkem, který je příjemně překvapí. Ať už hledáte dárek pro maminku, tátu, sestru, bratra, partnera, prarodiče...

Další informace o webu

Tipy na nejlepší dárky pro blízké

Splňte vhodným dárkem všechna přání rodinným příslušníkům, blízkým přátelům...


Kontakt a fakturační údaje

Pokud potřebujete další informace, případně vyžadujete přidání, úpravu nebo odstranění odkazu, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@nakupnikatalog.cz Na vaše dotazy se pokusíme odpovědět co nejrychleji to půjde.

Provozovatel webu:
Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH
Fyzická osoba je zapsána v živnostenském rejstříku MÚ Česká Lípa

Všeobecné podmínky používání

Základní popis - fungujeme jako agregátor zajímavých produktů nebo služeb, které jsou běžně dostupné na českém internetu. Stránky mají výhradně informativní charakter a provozovatel není poskytovatelem žádného z prezentovaných produktů nebo služby.

Autorská práva - pokud zpravidla není uvedeno jinak, pak veškerá autorská práva dostupných textů či grafických prvků náleží provozovateli webu. Veškeré ochranné známky a další označení třetích stran přísluší jejich právoplatným držitelům a jsou použity k identifikaci zboží.

Ochrana osobních údajů - jako provozovatel webových stránek nijak nesbíráme a tedy zároveň nezpracováváme žádné osobní údaje o uživatelích webu (cookies třetích stran, IP adresy, polohu, e-mailové adresy apod.), které by je mohli jakkoli identifikovat.

Způsob financování webu - finance na provoz webu nám přináší provizní odkazy. V některých případech můžeme obdržet provizi za zprostředkovaný obchod. Taková odměna je stanovena v rámci marketingového rozpočtu firmy, která produkty nabízí (tak jako reklama v TV, rádiu atd.).

Omezení odpovědnosti - i přes veškerou snahu neručíme, že uveřejněné informace jsou vždy aktuální, úplné či zcela správné a nelze je tedy považovat za jakkoliv právně závazné. Dále jako provozovatelé webu neodpovídáme za případné škody či i jiné újmy, které by mohli vzniknout při používání stránek, a zároveň neneseme odpovědnost za obsah webů, na které odkazujeme.


Kde rychle a výhodně pořídit dárek?

Využijte k nákupu nejlepších dárků oblíbené srovnávače cen nebo ověřené e-shopy

Srovnávač cen
Heureka.cz

  • porovnává ceny v e-shopech
  • přehledný nákupní rádce
  • aktuální uživatelské recenze
Cenový srovnávač Heureka.cz...více na Heureka.cz

Internetový obchod
Alza.cz

  • bohatý výběr zboží skladem
  • rychlé doručení objednávky
  • spolehlivý internetový obchod
Internetový obchod Alza.cz...více na Alza.cz

Online lékárna
BENU.cz

  • atraktivní ceny a časté slevy
  • bohaté možnosti dopravy
  • bezpečný internetový obchod
Online lékárna BENU.cz...více na BENU.cz

Úvod   Tipy na dárky   Kontakt

Copyright 2009 - NakupniKatalog.cz